Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

İtri Müzik Okulu » Marka tescil referanslarımız » İzmir Patent İtri Müzik Okulu Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
İtri Müzik Okulu » Marka tescil referanslarımız

İtri Müzik Okulu

Ana Kategori : Referanslar, Kategori : Marka Referans
Marka Referans İtri Müzik Okulu İtri Müzik Okulu Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
İzmir Patent +90 212 212 35 17

Sorgulamanın nasıl yapılacağını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

İtri Müzik Okulu Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

Kurumsallaşmayı başaran ender müzik kuruluşlarından biri olan Itri Müzik Okulu, kurulduğu 1999 senesinden günümüze değin geçen sürede, ülkemiz kültür ve sanat hayatına, gerek yetiştirdiği öğrenciler, gerekse üstlendiği sosyal sorumluluk görevleriyle katkıda bulunmaktadır. Bu görevlerin başında kültürel ve sanatsal mirasımızın gelecek nesillere emanet edilmesi de bulunmaktır. Itri Müzik Okulu,misyon ve eğitim anlayışına paralel olarak belirlemiş olduğu kalite çizgisinden ödün vermeden pekçok ulusal ve uluslararası başarıya da imza atmıştır.

Itri İmanlı, Nermin Aksu ve Prof.Dr Mustafa Aksu tarafından 1999 senesinde kurulan Itri Müzik Okulu, Batı ve Türk müziği alanlarında, başta çocuklar ve gençler olmak üzere her yaş grubuna yönelik, hobi ve mesleki amaçlı müzik eğitim hizmetleri sunmaktadır. Eğitmen kadromuz ise sadece iyi birer müzik eğitmeni değil aynı zamanda iyi birer sanatçı, eğitim gönüllüsü ve konusunda otorite müzisyenlerden oluşmaktadır. Müzik eğitiminde benimsediğimiz temel ilke: Salt olarak müziği değil,müzik ile birlikte müzik ruh ve felsefesini aşılamaktır.

Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler

* Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
* Marka Tescil Başvuru
* Marka Danışmanlığı
* Marka Hukuki Danışmanlık
* Marka Takip
* Marka İtiraz İşlemleri

İletişim

Adres : Serasker Cad. Sakız Sok. No:19 Kadıköy-İstanbul
Tel : 0216 414 95 52
Faks : 0216 330 86 33
E.posta : info@itrimusic.com.tr
Web : www.itrimusic.com.tr

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT