İzmir Patent » Tasarım Logo Tescil Ücreti Tasarım tescil yoluyla logo tescil ücreti 528.37 ₺ + KDV’ dir. Sadece logo tüm mal ve hizmetlerde tescil ve koruma altına alınmatadır.
İzmir Patent » Tasarım Logo Tescil Ücreti
İzmir Patent
İzmir Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 8780/23. Sk.Küçük Çiğli, 35610 Çiğli İzmir
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TASARIM LOGO TESCİL ÜCRETİ

528.37 ₺ + KDV 990 ₺
Ürün Puanı:
Tasarım yoluyla logo tescil sadece logonuzun tüm mal ve hizmetlerde koruma ve tescil edilmektedir. Logo üzerindeki ifadeler korunmamaktadır.
0 TL
 • TÜRKPATENT Ücreti 92.38 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 135.99 TL
 • Hizmet Ücreti 300 TL
 • KDV Matrahı 392.38 TL
 • KDV Tutarı %18 70.63 TL
 • Genel Toplam 599 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

TASARIM LOGO TESCİL HİZMET AÇIKLAMASI

 

1. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak logo tasarıma ilişkin varsa revizyon ve teyit alınmaktadır.

2.
Sadece logo tüm mal/hizmetlerde korunmaktadır. Logo üzerinde marka niteliğinde isimler veya başkaca ifadeler korunmaz. Logo ile birlikte kullanılan marka ismini bir arada tescil ve koruma sağlanmak isteniyorsa marka tescil yoluyla başvuru yapılması gerekir. 

3. Logonun tasarım tescil yoluyla başvuru ve belge maliyetleri marka tescil maliyetlerine göre daha düşük ve üstelik tüm mal ve hizmetlerde koruma sağlanmaktadır.

4. Marka tescilleri 10 yılda bir ve yenileme yapıldıkça süresiz koruma sağlanırken, tasarım tescil 5 yılda bir yenileme ve en fazla 25 yıl koruma sağlanmaktadır.


İzmir Patent,  her logo tasarım tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  tüm riskleri yazılı raporlamakta, şayet risk varsa bunları bertaraf edecek yenilikçi çözümler üretmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  

a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Logo ( en az 1024x1024 Piksel ve jpeg veya png formatında olmalıdır)
 2. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir. 
 3. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 4. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Avatar Resmi

Meltem (5 Mart 2020)

Çok özel çok güzel bir logo tasarladık ve bunu sadece kendi iştigal alanımızda değil, hiç bir alanda kullanılması için tescilini düşündük. Etkin Patent önerisiyle marka ismi ile birlikte olan halini sadece faaliyet alanlarımızda marka tescili,diğer tüm alanlarda ise tasarım tescil yoluyla başvuru ve koruma sağlandı. Fiyat çok uygun olduğu gibi, geliştirilen düşük maliyetli çözüm de oldukça memnun etti. Teşekkürler Etkin Patent.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz